Warning: Undefined array key "options" in /data05/virt8861/domeenid/www.kuup3.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Meist
Kes me oleme?

Kuup3 OÜ on 2004. aastal Tallinnas loodud firmamärk, mis tegeleb igale kliendile individuaalselt koostatud reklaamlahenduse kandmisega kliendi poolt valitud materjalile.
Kui Teil on visioon sellest, mida soovite, kuid Te pole päris kindel, kas või kuidas seda teostada saaks, siis võtke kindlasti ühendust ja mõtleme koos midagi välja. Teeme teoks just Teie idee, leiame just Teile sobiva lahenduse ja parima hinnapakkumise.

Oma tegutsemisaastate jooksul oleme järjest laienenud ning ka pakutavate teenuste hulka suurendanud. Seda kõike tänu omandatud kogemustele, usaldusväärsetele koostööpartneritele ning lojaalsetele klientidele. Teeme tihedat koostööd Eesti spordi alaliitude ja erinevate spordiklubidega. Lisaks valmistame ja müüme ka ise töö-, spordi- ja vabaajarõivaid. Vajadusel pakume kaubale transporti. Valmis toodetele tagame täieliku garantii!

Kuup3 OÜ pakub kõiki oma tooteid ja teenuseid ise, ilma vahendajateta. See võimaldab hoida hinna madala ning garanteerida kõrge kvaliteedi.

Kliendid ja koostööpartnerid
Oleme avatud:

E-R 9:00-17:00

Saku 13a, Tallinn 11314
+372 56 509 081
info@kuup3.ee