Kristi Vokk, projektijuht
kristi@kuup3.ee
+372 5850 5230


Sirle Vestel, projektijuht
sirle@kuup3.ee
+372 56 509 082

Kersti Alasoo, projektijuht
kersti@kuup3.ee


Ojar Rõuk, projektijuht-siiditrükk
ojar@kuup3.ee
+372 56 509 080


Helen Tihho
, projektijuht-Errea Eesti
helen@kuup3.ee
+37250 15 614


Arti Sepp, tegevjuht
arti@kuup3.ee
+372 56 509 081